20.03.2019 | Futbalový talent z Lendaku

V tomto článku sa nám predstaví nádejný, mladý a predovšetkým talentovaný športovec Gabriel Hudáček z 9.A triedy, ktorý robí radosť hlavne svojej rodine, bývalému klubu FK Spojenej škole Lendak a celej obci Lendak. Gabriel momentálne pôsobí v FK Poprad a pod vedením trénera Jozefa Vernarca nastupuje v 1.lige SFZ  kategórií U 16.

Samotný tréner o ňom povedal: „Gabriel je jeden poctivý, slušný chalan, ktorý má pred sebou peknú futbalovú budúcnosť. Za necelý rok čo u nás pôsobí sa futbalovo posunul vpred. Jeho silné stránky sú v tom, že má nadpriemernú techniku a je rýchlostný typ hráča. Na čom by mal popracovať, tak to je taktická príprava, no ale už aj v tomto aspekte urobil veľký pokrok. Budeme veľmi radi, keď Gabriel ostane u nás a bude naďalej reprezentovať FK Poprad. “

Čítať ďalej...

Futbalová U 10 víťazom na turnaji v Novej Ľubovni

Dňa 21.1.2018 sa naša futbalová prípravka U 10 zúčastnila turnaja v malom futbale, ktorý sa uskutočnil v telocvični Novej Ľubovni. Naši chlapci si zmerali sily s rovesníkmi z MŠK Podolínec, OFK Plavnica a domácej Novej Ľubovne. Chlapcom sa darilo a bez zaváhania vyhrali všetky zápasy turnaja, keď dominovali vo všetkých činnostiach. Zaslúžene sa stáli víťazmi turnaja.

Čítať ďalej...

Futbalová U 12 úspešná v Minichampions leuque

Dňa 27.9.2017 sa naši futbaloví mladší žiaci  zúčastnili krajského kola Minichampions leuque v malom futbale, ktoré sa uskutočnilo na futbalovom štadióne Chemlon Humenné za účasti  dvoch víťazov obvodných kôl /FK SŠ Lendak, MŠK Kežmarok/ a piatich prvoligových družstiev. Na celoslovenské kolo tejto súťaže postupoval len víťaz turnaja.

Čítať ďalej...

Futbalový klub pri Spojenej škole, Školská 535/5, Lendak

Klub vznikol v júni 2013 odčlenením mládežníckych družstiev z obecného Futbalového klubu Lendak. Klub je organizačne riadený cez riaditeľa Spojenej školy ako štatutára a cez zástupcu riaditeľa pre CVČ ako kontaktnú osobu. Trénermi mužstiev sú zamestnanci CVČ, ktorí sú absolventmi fakulty telesnej výchovy alebo držiteľmi trénerských licencií.

Starší žiaci

Foto: Starší žiaci

Čítať ďalej...