20.05.2019 | Finále východu v midivolejbale ( štvorkový volejbal)

Stále tomu nemôžeme uveriť. Ale je to tu!   

Dnes sme vycestovali do Prešova, kde sme odohrávali finále východu (Košický a Prešovský kraj) v midivolejbale (štvorkový volejbal).  Na turnaji sa zúčastnilo 6 družstiev: Stropkov, Vranov nad Topľou, Strážske, Spišská Nová Ves, Snina a naše dievčatá. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Nasadené družstvá boli Stropkov a Vranov nad Topľou. Žrebom  sme sa dostali do skupiny k Stropkovu a k družstvu zo Strážskeho.  

Čítať ďalej...

18.05.2019 | 4.miesto pre Lendak

V sobotu sme na pôde našej školy privítali mladšie žiačky a ich trénerov zo Svidníka, Vranova nad Topľou, Stropkova, Spišskej Novej Vsi a naše žiačky,aby sme odohrali posledný turnaj v trojkovom volejbale.  Išlo o záverečný  turnaj a ukončenie sezóny mladších žiačok.

Čítať ďalej...

3.1.2019 | Novoročný volejbalový turnaj za nami

Vo štvrtok, 3. januára 2019, sa uskutočnil štvrtý ročník Novoročného volejbalového turnaja starších
žiačok. Aj keď vonku nám vyčíňala pravá podtatranská zima a my sme mali obavy, či prídu pozvané
družstvá, nakoniec sa nám turnaj podarilo uskutočniť. Tento rok si prišlo zmerať svoje sily a vypotiť
nejeden koláčik 5 tímov. Pozvanie prijali volejbalistky z Liptovského Hrádku, Popradu, Spišskej
Novej Vsi, Kežmarku a družstvo našich dievčat. Hralo sa systémom každý s každým na dva víťazné
sety. V prípade remízy sa odohral tretí set do 15. A tak sa naša telocvičňa stala na niekoľko hodín
dejiskom zaujímavých súbojov, napätých nervov, či nefalšovanej radosti z každého bodu.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Dňa 5. 1. 2018 sa uskutočnil 3.ročník Novoročného volejbalového turnaja starších žiačok. Pozvanie na turnaj prijali dievčatá  z Popradu, Spišskej Novej  Vsi, Liptovského Hrádku, Kežmarku a naše dievčatá. Hrali sme systémom každý s každým na dva víťazné sety, pričom tretí set sa hral do 15.

Čítať ďalej...

VOLLEY CUP LENDAK OPEN 2017

V sobotu, 23. septembra 2017, sa uskutočnil volejbalový turnaj miešaných družstiev v priestoroch telocvične našej Spojenej školy. Cieľom bolo absolvovať prípravné zápasy pred novou sezónou a tak troška konfrontovať úroveň lendackého volejbalu so súpermi.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový víkend v našej obci patril volejbalu. VK Junior Poprad, VK Spišská Nová Ves, VK Vranov nad Topľou a naše dievčatá prijali pozvanie a zúčastnili sa Novoročného turnaja vo volejbale starších žiačok. Volejbalistky z Liptovského Hrádku sa turnaja nezúčastnili z dôvodu chorobnosti dievčat. Už po tretí rok tento turnaj organizuje VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak.

Čítať ďalej...

Volejbalový turnaj mix družstiev Lendak 2016

Medzi športy, ktoré sa v obci pomaličky rozbiehajú, patrí aj volejbal. Pár nadšencov volejbalu v spolupráci so Spojenou školou Lendak a obcou Lendak sa rozhodlo, zorganizovať volejbalový turnaj mix družstiev. 1.10.2016 nastúpili na palubovku telocvične 4 tímy. 2 družstvá reprezentovali našu obec. Pozvánku na turnaj prijalo družstvo Tatrafitu z Tatranskej Lomnice a jedno družstvo mixované z Kežmarku, Ružomberka a Žiliny.

Čítať ďalej...

Novoročný volejbalový turnaj

Prvý januárový týždeň, okrem iných športov, patril aj volejbalu. VK ZŠ Lendak v spolupráci s Obcou Lendak zorganizovali Novoročný volejbalový turnaj. Na tomto turnaji sa stretli   volejbalistky VK Spišská Nová Ves, VK Junior Poprad a naše dievčatá VK ZŠ Lendak.  Keďže sme boli len 3 družstvá, hrali sme systémom každý s každým na tri víťazné sety.

Čítať ďalej...

Víťazstvo na dosah

Máme za sebou ďalší zápas. Naša cesta viedla do Popradu, kde sme si zmerali svoje sily s VK Junior 2012 Poprad. Celé zápasy sa niesli v priateľskej atmosfére s vynikajúcim povzbudzovaním hráčok na obidvoch stranách.

Čítať ďalej...

  • 1
  • 2