Novoročný volejbalový turnaj

Dňa 5. 1. 2018 sa uskutočnil 3.ročník Novoročného volejbalového turnaja starších žiačok. Pozvanie na turnaj prijali dievčatá  z Popradu, Spišskej Novej  Vsi, Liptovského Hrádku, Kežmarku a naše dievčatá. Hrali sme systémom každý s každým na dva víťazné sety, pričom tretí set sa hral do 15.

V priebehu jednotlivých zápasov sme videli množstvo krásnych volejbalových akcií, bojovnosti a kus žiackeho volejbalového umenia. Hralo sa s nasadením, striedali sa pekné okamihy so slabšími. Vyvrcholením turnaja bol zápas medzi družstvom Popradu a Liptovského Hrádku, ktoré sa pobili o prvé dve priečky. Nakoniec sa na stupeň víťazov postavili dievčatá z Liptovského Hrádku.

Celkové poradie:

  1. VK Liptovský Hrádok
  2. VK Junior Poprad
  3. VK Spišská Nová Ves
  4. VK ZŠ Lendak
  5. MŠK Kežmarok

V závere turnaja sme vyhodnotili  najužitočnejšie hráčky jednotlivých družstiev, ktoré boli ocenené vecnými cenami. Najužitočnejšou hráčkou z Liptovského Hrádku sa stala Klaudia Pohanková, za Poprad bola ocenená Zuzana Justhová, zo Spišskej Novej Vsi  Monika Stašíková. V našom družstve bola ocenená Janka Neupauerová a za Kežmarok Barbora Ferenčáková.    

A čo dodať na záver? Bol to zatiaľ jeden z navyrovnanejších volejbalových turnajov, aké sme doposiaľ organizovali. Veríme, že tento turnaj sa stane tradíciou a podarí sa nám ho zorganizovať aj v ďalších  rokoch. Touto cestou chceme poďakovať aj  partnerom a sponzorom, vďaka ktorým mal turnaj úspešný priebeh: Spojená škola Lendak, Obec Lendak, Drogéria Teta, Elektro Tomáš Budzák, Autobusová doprava Tomáš Hudák a Drogéria Viera Halčinová.   V novoročnej priateľskej nálade boli víťazmi v podstate všetci, ktorí prekonali sviatočnú záhaľku a dokázali, že volejbal je nielen šport, ale aj  najlepší relax. 

Fotoalbum

https://photos.app.goo.gl/tzhYFkApznraU09F3