Menu
Obec Lendak
ObecLendak

Futbaloví mladší žiaci najlepší v regióne

Chlapcom sa aj tentoraz darilo a bez zaváhania vyhrali  okresné kolo v tejto kategórii.

Dňa 4.5.2017 sa naši futbaloví mladší žiaci zúčastnili okresného kola v malom futbale, ktoré sa uskutočnilo v telocvični ZŠ Dr. Fishera Kežmarok za účasti víťazov obvodných kôl.

Naši chlapci si zmerali sily s rovesníkmi zo ZŠ Spišská Stará Ves a domácimi športovcami. Chlapcom sa aj tentoraz darilo a bez zaváhania vyhrali  okresné kolo v tejto kategórii. Zvíťazili v obidvoch zápasoch bez väčších problémov  so zapojením všetkých zúčastnených hráčov do zápasov. Zároveň tento úspech znamenal postup na Krajské kolo, ktoré sa uskutoční dňa 23.5.2017 v Stropkove.

Výsledky družstva na turnaji:

• SŠ Lendak – ZŠ Spišská Stará Ves - 9 : 5
  • SŠ Lendak – ZŠ Dr. Fishera Kežmarok - 11 : 7

Kolektív pripravuje Mgr. Lojek, turnaja sa s chlapcami zúčastnil Ing. Andrejovský.